Nasze produkty

Grzanki

Towar

Grzanki o smaku Szalonej Papryki
Wypróbuj nowe chrupiące kromki żytnie o smaku szalonej papryki ! Takiego smaku nie znajdziesz w tradycyjnych przekąskach. Serwuj je na wieczornych imprezach jaki i wystawnych przyjęciach.

Zobacz pełny opis

Grzanki

Towar

Grzanki o smaku Grilowanego Byczka
Coś na ruszt?! Chrupiący grillowany byczek zaspokoi pragnienie wieczornych przegryzaczy. Chrup żytnie przekąski z powerem. W podróży, w plenerze, gdzie chcesz!

Zobacz pełny opis

Grzanki

Towar

Grzanki o smaku waaaasaaaabi
Faaaantaaazyjny smak Waaasaaabi w połączeniu z chlebem żytnim wspaniale rozgrzeje i pobudzi towarzystwo w którym się znajdzie. Przekonasz się że szybko zrezygnujesz z innych przekąsek.

Zobacz pełny opis

Grzanki

Towar

Grzanki o smaku Dzikiego Bekonu
Tradycyjna grzanka z chleba żytniego w nowej odsłonie jakiej jeszcze nie było! Chrupiące kromeczki o smaku dzikiego bekonu doskonale integrują się w towarzystwie przyjaciół.

Zobacz pełny opis

Grzanki

Towar

Grzanki o smaku Diabelskiego Czosnku
Jeżeli należysz do osób, które z głodowej ostateczności zawsze wybierają tradycyjne smaki, z pewnością diabelski czosnek okaże się chrrrupiącą ciekawostką, jako lżejsza i zdrowsza alternatywa. Keep calm and gryż Stefanki!

Zobacz pełny opis

Grzanki

Towar

Grzanki o smaku Pochrzanionego Mięsa
Szukasz imprezowej przekąski? Masz dość rutyny? Wypróbuj smak ostro pochrzanionego mięsa w postaci żytniej kromeczki. Ta grzanka ma moc. Chrup i szalej ze znajomymi.

Zobacz pełny opis

Strona 1 z 1

  1. «
  2. 1
  3. »