Nasze produkty

Sucharki

Towar

Sucharki o smaku Dzikiego Bekonu
Czy w twojej sałatce jest trochę… za dużo warzyw? Spróbuj obsypać ją sucharkami o smaku prawdziwego bekonu. Nie rób lipy i daj sobie porcję porządnego smaku prawdziwego mięcha!

Zobacz pełny opis

Sucharki

Towar

Sucharki o smaku Wesołego Ogóreczka
Ogórek ujarzmiony! Nie musisz już przynosić na imprezę słoików z ulubioną przystawką. Koniec schodzenia do piwnicy po ogórki! Chrupiące Stefanki miej pod ręką zawsze kiedy szykuje się dłuuuuga impreza.

Zobacz pełny opis

Sucharki

Towar

Sucharki o smaku Diabelskiego Czosnku
Żaden wampir nie ma szans. Diabelski czosnek to przekąska jakiej jeszcze nie było. Doskonale przełamie smak gazowanych napojów. Schrup okazję do naprawdę intensywnych doznań.

Zobacz pełny opis

Sucharki

Towar

Sucharki o smaku Pochrzanionego Mięsa
Czasami chciałoby się powiedzieć: chrzanić wszystko! Stefanki wystarczą! Ostrrrry chrzan w połączeniu z porcją mięsa to doskonały duet dla tych, którzy lubią pikantne kąski.

Zobacz pełny opis

Sucharki

Towar

Sucharki o smaku Pieczonego Kurczaka
Lubisz tradycyjne smaki? Ten będzie idealny dla ciebie. Pieczony kurak czyli sucharki obsypane aromatycznymi przyprawami znakomicie zastąpią niepohamowaną ochotę na coś z rożna. Spróbuj lekkiej alternatywy!

Zobacz pełny opis

Sucharki

Towar

Sucharki o smaku Szybkiego Łososia
Rybka lubi pływać. Spróbuj jak radzą sobie nowe Stefanki o smaku wędzonego łososia. Zaskocz towarzystwo sucharkami, które na pewno trzeba będzie popić.

Zobacz pełny opis

Strona 1 z 2

  1. «
  2. 1
  3. 2
  4. »